Ogłoszenia duszpasterskie 1 Niedziela Bożego Narodzenia (26 grudnia 2021 roku)

Boże Narodzenie

Pasterką, sprawowaną o północy, rozpoczęliśmy świętowanie Tajemnicy Bożego Narodzenia, w której wyznajemy, że Jednorodzony Syn Boży za sprawą Ducha Świętego w Najświętszej Maryi Pannie stał się człowiekiem dla nas i naszego zbawienia. Niech narodzenie Jezusa Chrystusa trwa w każdym z nas.

___________

 25 grudnia 2021 (24.00)  – Msza św. (Pasterka)

homilia ks. Proboszcz Dariusz Kowalski

Nieszpory

Nieszpory niedzielne, czyli Wieczorna Modlitwa Kościoła, o godzinie 17:15.

Podziękowanie

W imieniu całej Parafii składam serdeczne staropolskie „Bóg zapłać” wszystkim, którzy poświęcili swój czas, zdrowie, umiejętności, czyli samych siebie, w przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowych w świątyni oraz paczek świątecznych.

CARITAS

Nasza Parafialna CARITAS oraz wszyscy jej Podopieczni składają serdeczne podziękowania tym, którzy kierując się miłością do Jezusa Chrystusa pośpieszyli im ze świąteczną pomocą.

Zakończenie roku 2019

W piątek, 31 grudnia, o godzinie 18:00 złożymy Bogu Najświętszą Ofiarę
za wszystkie doświadczenia Roku Pańskiego 2021. Po Mszy świętej Nieszpory o Świętej Bożej Rodzicielce i modlitwa przebłagalno-dziękczynna.

Porządek Mszy Świętej

W sobotę, 01 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i pierwszy dzień nowego roku Pańskiego 2022.

Msza święta w najbliższą sobotę w porządku niedzielnym, czyli o godzinie: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00 i 20:00.

Adoracja

W piątek, 31 grudnia, od godziny 21:30 do północy modlitwa uwielbienia, którą poprowadzą małżonkowie Wiktoria i Łukasz Ratajczakowie.

Nabożeństwo Pierwszych Sobót

W sobotę, 1 stycznia, Nabożeństwo Pierwszych Sobót według Objawień Matki Bożej w Fatimie o godzinie 17:00.

Jubileusze Małżeńskie

W Święto Trzech Króli, 6 stycznia, w naszej Parafii tradycyjnie już dziękujemy Panu Bogu za tajemnicę miłości daną ludziom przez Boga w Sakramencie Małżeństwa. Bardzo serdecznie proszę małżonków naszej Parafii, którzy w roku 2022 będą obchodzić 1, 5, 10, 15, 20, 25… i itd. rocznicę swego małżeństwa sakramentalnego
o zgłoszenie tego faktu w kancelarii lub zakrystii.

Sakrament Pokuty

W dniu 8 stycznia, dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pana Jezusa w Sakramencie Eucharystii przystąpią po raz pierwszy do Sakramentu Pokuty i Pojednania, by przez sakramentalną spowiedź otrzymać łaskę uświecającą i odzyskać stan miłości Boga i bliźniego. Bardzo proszę wszystkich o modlitwę i ofiarę w intencji dzieci i ich rodziców, by ważnie, skutecznie i godnie przyjęli akt Bożego Miłosierdzia w Sakramencie Pokuty.

Kolekta na inwestycje

Za tydzień, w niedzielę, 02 stycznia, kolekta na cele budowlane.

Warszawa, dnia 26 grudnia 2021 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.