27. Niedziela Zwykła (06 października 2013 roku)

1.     Niedziela Eucharystyczna

W pierwszą niedzielę miesiąca, intensywniej niż zwykle, wyrażamy naszą wdzięczność Bogu za Sakrament Eucharystii. Na Mszy świętej o godzinie 10:30 dzieci, które w maju tego roku przyjęły po raz pierwszy Sakrament Ciała i Krwi Chrystusa razem z Rodzicami swoją odświętną obecnością oddadzą Bogu należną cześć i dziękczynienie. Nabożeństwo Różańcowe o godzinie 17:15 będzie odprawione w intencji dziękczynnej za trwałą i stałą obecność Jezusa Chrystusa pośród nas w Sakramencie Eucharystii.

2.     Modlitwa za zmarłych

W poniedziałek, 7 października, Msza święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach o godzinie 18:00. Czytanie wypominek rozpocznie się o godzinie 17:00.

3.     Misje święte

W poniedziałek, w święto Matki Bożej Różańcowej rozpoczynamy Misje święte, drugie w historii naszej Parafii, a pierwsze w życiu wielu z pośród nas. Narzędziem w ręku Boga głoszącym nam Ewangelię Jezusa Chrystusa jest ojciec Jacek Salij, dominikanin, profesor teologii dogmatycznej. Msza święta w dni powszednie w czasie Misji będzie sprawowana o godzinie 7:00, 8:30, 18:00 i 19:30. Nauki misyjne będą głoszone po Mszy świętej o godzinie 8:30, 18:00 i 19:30. Każdego dnia w czasie Misji świętych o godzinie 21:00 gromadzić się będziemy na Apelu Jasnogórskim z nowenną do Ducha Świętego. Szczegółowy program Misji został dostarczony do każdego, kto mieszka na terenie Parafii oraz jest dostępny na internetowej stronie www.https://gwiazdzista17.pl. Życzę wszystkim, aby Bóg, który rozpoczął w nas dobre dzieło sam go dokończył.

4.     Jerycho Różańcowe

Od poniedziałku do niedzieli włącznie równolegle ze słuchaniem Słowa Bożego będzie trwać przed Bogiem obecnym w Eucharystii na modlitwie w tzw. Jerycho Różańcowym. Każdego dnia będzie podawany porządek modlitewnego czuwania na następny dzień. W czasie Jerycha Różańcowego będzie sprawowana Msza święta o północy

5.      Ofiary na budowę

Dziękuję bardzo za wszystkie ofiary złożone w ubiegłym miesiącu i w dniu dzisiejszym a przeznaczone na prace budowlane. Osoby, które pragną złożyć imienne ofiary, mogą to uczynić u pani Teresy w sali nr 5

Warszawa, dnia 06 października 2013 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.