Ogłoszenia duszpasterskie  34. Niedziela Zwykła (20 listopada 2022 roku)

Chrystus Król

Ostatnia niedziela Roku Liturgicznego jest Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Tą uroczystością rozpoczynamy ostatni tydzień Roku Liturgicznego.

Przed błogosławieństwem Akt oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata, za odmówienie którego można dostąpić odpustu zupełnego.

Uroczyste Nieszpory o Jezusie Chrystusie Królu Wszechświata dziś o godzinie 17:15.

 

 

Ojciec Rafał Kalinowski

W dniu dzisiejszym z wdzięcznością wspominamy obecność pośród nas świętego Rafała Kalinowskiego, który patronuje naszej Parafii.

Za nawiedzenie naszej świątyni przy spełnieniu warunków zwykłych uzyskać można odpust zupełny, czyli darowania należnych kar doczesnych za popełnione przez nas grzechy.

 

 

 

Ewidencja Parafialna

Zbliża się czas wizyty duszpasterskiej, inaczej zwaną kolędą, dlatego gorąco i usilnie prosimy osoby lub rodziny, które w ostatnich miesiącach zamieszkały w naszej Parafii, zamieniły mieszkanie lub wynajmują mieszkanie, a są katolikami, o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej w celu formalnego zaistnienia w Parafii lub aktualizacji ewidencji parafialnej. Plan kolędy, czyli sprawdzenia obecności w Parafii znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz winien już trafić pod nasze strzechy pocztą elektroniczną.

Rekolekcje Adwentowe

W przyszłą niedzielę, 27 listopada, rozpoczynamy się rekolekcje adwentowe, przez które przeprowadzi nas ojciec Marian Zawada, karmelita bosy. Rekolekcje trwać będą do środy, 30 listopada, włącznie.

Plan rekolekcji na tablicy ogłoszeń przed świątynia oraz na stronie internetowej www.gwiazdzista17.pl

 

Warszawa, dnia 20 listopada 2022 roku

Harmonogram Wizyty Duszpasterskie 2022/2023 – według adresów
Harmonogram Wizyty Duszpasterskiej według dat 2022-23

Adwent 2022  (27 – 30 listopada) – plan

 

 

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.