Ogłoszenia duszpasterskie 33. Niedziela Zwykła, (19 listopada 2023 roku)

Nieszpory

 

Ojciec Rafał Kalinowski

W najbliższy poniedziałek, 20 listopada, z wdzięcznością wspominamy obecność pośród nas świętego Rafała Kalinowskiego, który patronuje naszej Parafii. Za nawiedzenie naszej świątyni przy spełnieniu warunków zwykłych uzyskać można odpust zupełny, czyli darowania należnych kar doczesnych za popełnione przez nas grzechy.

Msza Święta w poniedziałek o godzinie 07:00, 09:00 i 18:00. Msza Święta w intencji Parafii o godzinie 18:00.

W poniedziałek nie będzie Mszy Świętej o godzinie 19:00.

Męstwo i Miłość

Niewiasty naszej Parafii, bez względu na wiek i stan cywilny, zapraszamy jutro, 20 listopada, na godzinę 18:45 na wspólny Różaniec w intencji mężczyzn, których Bóg powierzył kobiecej trosce i odpowiedzialnej miłości.

Apostolstwo Dobrej Śmierci

We wtorek, 21 listopada, Msza Święta w intencji wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz ich podopiecznych o godzinie 18:00.

Katecheza Przedsakramentalna

W tym tygodniu zapraszamy na katechezę:

– do Pokuty i Eucharystii, w sobotę, 25 listopada, o godzinie 11:00, w kościele.

Chrystus Król

Przyszła niedziela, 26 listopada, to uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Nowenna do Chrystusa Króla, Jezusowi Chrystusowi, naszemu Panu i Królowi, polecajmy w modlitwie naszą Ojczyznę, nasze rodziny i nas samych

Rekolekcje Adwentowe

W niedzielę, 03 grudnia, rozpoczną się rekolekcje adwentowe, przez które przeprowadzi nas ojciec Remigiusz Trocki, franciszkanin. Rekolekcje trwać będą do środy, 06 grudnia włącznie.

 

Ewidencja Parafialna

Tradycyjnie po Rekolekcjach Adwentowych, w dniu 07 grudnia rozpoczniemy w naszej Parafii wizytę duszpasterską , tzw. Kolędę. Dlatego osoby, które w ostatnich dniach, miesiącach lub latach zamieszkały w naszej Parafii na osiedlach Potok i Ruda bardzo prosimy o zgłoszenie się do kancelarii w celu formalnego zaistnienia w ewidencji parafialnej.

Radio Maryja

Zachęcamy i zapraszamy do udziału w obchodach 32 rocznicy powstania Radia Maryja Wyjazd do Torunia do Torunia w dniu 2 grudnia 2023 roku o godzinie 06:30. Zapisy na pielgrzymkę na uroczystości Radia Maryja w zakrystii po każdej Mszy Św. od dziś do  wtorku, 22 listopada br. Jedziemy  wspólnie wraz z Kołem Radia Maryja z Marek,  koszt 80 zł, zbiórka  wyjeżdżających na przystanku autobusowym na ulicy Gwiaździstej pod wiaduktem nad Trasą Toruńską.

Warszawa, dnia 19 listopada 2023 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.