Ogłoszenia duszpasterskie – 3. Niedziela Wielkanocna (15 kwietnia 2018 r.)

Nieszpory Niedzielne

 Nieszpory, czyli Wieczorna Modlitwa Kościoła w każdą niedzielę o godzinie 17:15.


15 kwietnia 2018 – Nieszpory

Wspólnota Krwi Chrystusa

Msza święta w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa, a szczególnie za zmarłych z rodzin członków Wspólnoty w czwartek, 19 kwietnia, o godzinie 18:00. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne w Domu Parafialnym.

Duch Święty

Każdy III. czwartek miesiąca jest dniem naszej adoracji Trzeciej Osoby Boga w Trójcy Świętej Jedynego – Ducha Świętego, który jest Tchnieniem Ojca i Syna.
W najbliższy czwartek Msza święta o godzinie 19:00 z formularza o Duchu Świętym.

Po Mszy świętej nabożeństwo ku czci Ducha Świętego.

Drogami Niepodległej

Z powodów obiektywnych modlitwa w intencji Ojczyzny oraz wykład w ramach naszego parafialnego świętowania 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę i Polaków odbędzie się za tydzień, w czwartek, 26 kwietnia, o godzinie 18:00. Za zmianę w programie bardzo przepraszamy.

Katecheza Przedsakramentalna

W tym tygodniu zapraszamy na katechezy poprzedzające przyjęcie Sakramentów:

– Małżeństwa, w środę, 18 kwietnia, o godzinie 20:00, w Domu Parafialnym;

– Pokuty i Eucharystii, w sobotę, 21 kwietnia, o godzinie 10:30.

Katecheza o Chrzcie Świętym dla rodziców i rodziców chrzestnych w 3. sobotę miesiąca, czyli 21 kwietnia, o godzinie 17:00.

Pielgrzymka Drogami Niepodległej

Zapisy na Pielgrzymkę Drogami Niepodległej do Kodnia w zakrystii i kancelarii. Zapisy do Wilna i Lwowa tylko na tzw. listę rezerwową. Do Wilna kompletujemy drugi autokar.

Lednica 2000

Od 1997 roku, na Polach Lednickich pod Gnieznem, gromadzi się polska młodzież, by w mocy Ducha Świętego wybrać, obrać i ogłosić Jezusa Chrystusa Panem i Królem swojego życia. Tegoroczne spotkanie młodych na Lednicy odbędzie się w dniu 2 czerwca. Zapraszamy do udziału w tym wielkim wydarzeniu Kościoła w Polsce. Zapisy na wyjazd na Lednicę w zakrystii i kancelarii.

Dobry Chleb Świętego Alberta

W dniu dzisiejszym nasza parafialna CARITAS rozprowadza Dobry Chleb Świętego Alberta.

Jałmużna za Chleb Świętego Brata Alberta przeznaczona jest na pomoc podopiecznych naszej parafialnej CARITAS.


Marsz Świętości Życia

W dniu dzisiejszym (niedziela) odbędzie się XIII Marsz Świętości Życia. Hasło tegorocznego Marszu – Jestem za życiem. Zbiórka uczestników Marszu Życia w Archikatedrze świętego Jana Chrzciciela o godzinie 11:00; na placu Zamkowym o godzinie 12:30. W czasie Marszu będzie okazja do wsparcia Domu Samotnej Matki w Chyliczkach w ramach inicjatywy „Pielucha dla Malucha”.

 Apostolstwo Dobrej Śmierci

Msza święta w intencjach Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz ich podopiecznych we wtorek, 17 kwietnia, wyjątkowo o godzinie 19:00. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne w Domu Parafialnym.

Warszawa, dnia 15 kwietnia 2018 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.