Ogłoszenia duszpasterskie – 29. Niedziela Zwykła (18 października 2020 roku)

Różaniec święty

W październiku trwajmy na wspólnej modlitwie różańcowej w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18:00, w niedziele o godzinie 17:15.

Za wspólne odmawianie Różańca świętego można uzyskać codziennie odpust zupełny, przy spełnionych warunkach zwykłych.

Nabożeństwo różańcowe – 18 października 2020

Modlitwę prowadzi ks. Proboszcz Dariusz Kowalski – organy i śpiew Kamil Gorzkowski

Jerycho Różańcowe

W ubiegły piątek, 16 października, Parafialną Pięćdziesiątnicą połączoną z zesłaniem Ducha Świętego w Sakramencie Bierzmowania, zakończyliśmy 8. Parafialne Jerycho Różańcowe. Niech nasze życie będzie nieustannym śpiewem hymnu: „Ciebie Boga wysławiamy”, za wszelkie dobro, jakiego nam w tych dniach i przez te dni, udzielił Bóg w Trójcy Świętej Jedyny. Wszystkim czynnie zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Jerycho Parafialnego oraz Parafialnej Pięćdziesiątnicy składam staropolskie „Bóg zapłać”.

____________________

Jerycho różańcowe – 16 października 2020 – Msza św. (24.00)
Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało… homilia ks. Dariusz Kowalski

Odnowa w Duchu Świętym

W najbliższy czwartek, 22 października, Mszą świętą o godzinie 19 rozpocznie się w naszej Parafii spotkanie w ramach Rekolekcji Ewangelizacyjnych w Duchu Świętym, do udziału w których zaprasza szczególnie serdecznie Wspólnota Odnowy Magnificat.

Wypominki

Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Prosimy o podawanie imion i nazwisk zmarłych, których chcemy zawierzyć modlitewnej pamięci Kościoła.

Nadzwyczajny Porządek Mszy Świętej

Od przyszłej niedzieli, 25 października, Mszę Świętą w niedziele sprawować będziemy według porządku nadzwyczajnego, czyli o godzinie 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 14:00; 15:00, 16:00, 18:00 i 20:00. Jeśli to tylko możliwe, prosimy
o uczestniczenie we Mszy świętej o godzinie sugerowanej według adresu zamieszkania. Nadzwyczajny porządek Mszy Świętej w niedzielę obowiązywać będzie do odwołania.

Apostolstwo Dobrej Śmierci

Msza święta w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich podopiecznych, w najbliższy wtorek, 20 października, o godzinie 18:00.

Katecheza Przedsakramentalna

W tym tygodniu katecheza poprzedzająca przyjęcie Sakramentu Małżeństwa w środę, 21 października, o godz. 20:00, w Domu Parafialnym.

Warszawa, dnia 18 października 2020 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.