Ogłoszenia duszpasterskie – 28. Niedziela Zwykła (11 października 2020 roku)

Różaniec święty

W październiku gromadzimy się na wspólnej modlitwie różańcowej w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18:00, w niedziele o godzinie 17:15. Za wspólne odmawianie Różańca świętego można uzyskać codziennie odpust zupełny, przy spełnionych warunkach zwykłych.

Dzień Papieski

W dniu dzisiejszym obchodzimy w Polsce pod hasłem „Totus Tuus” XX.

Dzień Papieski. W tym dniu szczególnie gorliwie dziękujemy Bogu za osobę, życie i nauczanie ojca świętego Jana Pawła II, Papieża-Polaka.

 

Jerycho Różańcowe

Od piątku, 09 października trwamy na adoracji i modlitwie w 8. Parafialnym Jerycho Różańcowym. Plan dyżurów adoracyjnych Jerycho znajduje się w zakrystii i na tablicy ogłoszeń.

Zapraszamy wszystkich na adorację Jezusa Chrystusa i wspólną modlitwę z NMP Królową Różańca świętego.

Żywy Różaniec

We wtorek, 13 lutego, Msza święta o godzinie 18:00 w intencji Parafialnej Rodziny Żywego Różańca. Po Mszy świętej Fatimskie Nabożeństwo Różańcowe. Każdy 13 dzień miesiąca jest obowiązkowym dniem modlitewnym i formacyjnym dla Parafialnej Rodziny Żywego Różańca. We wtorek nie będzie Mszy Świętej o godzinie 19:00.

Katecheza Przedsakramentalna

W tym tygodniu katecheza poprzedzająca przyjęcie Sakramentów:

  • Małżeństwa w środę,14 października, o godz. 20:00, w Domu Parafialnym;

  • Bierzmowania, w niedzielę, 18 października, Msza święta o godzinie 18:00,
    po Mszy świętej katecheza w kościele.

  • Pokuty i Eucharystii, w sobotę, 17 października, o godz. 11:00, w kościele,

  • Do Chrztu świętego dla rodziców i chrzestnych, w sobotę, 17 października, o godzinie 17:00, w domu Parafialnym.

Odnowa w Duchu Święty

W najbliższy czwartek, 15 października, Mszą świętą o godzinie 19 rozpoczną się w naszej Parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne w Duchu Świętym, do udziału w których zaprasza szczególnie serdecznie Wspólnota Odnowy Magnificat.

Parafialna Pięćdziesiątnica

W najbliższą piątek, 16 października br., biskup Rafał Markowski przez Sakrament Bierzmowania udzieli Ducha Świętego kilkunastu osobom naszej Parafii. Dzień zakończenia Jerycho Parafialnego jest jednocześnie dniem Parafialnej Pięćdziesiątnicy, czyli dniem otwarcia się, przyjęcia i współpracy z Duchem Świętym. Zapraszamy do udziału w Parafialnej Pięćdziesiątnicy, szczególnie oczekujemy tych, którzy w tym właśnie dniu wspominają kolejną rocznicę przyjęcia Ducha Świętego
w Sakramencie Bierzmowania.

Wypominki

Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Prosimy o podawanie imion i nazwisk zmarłych, których chcemy zawierzyć modlitewnej pamięci Kościoła.

Warszawa, dnia 11 października 2020 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.