Ogłoszenia duszpasterskie 27. Niedziela Zwykła (04 października 2020 roku)

Różaniec święty

W październiku gromadzimy się na wspólnej modlitwie różańcowej w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18:00, w niedziele o godzinie 17:15.

Za wspólne odmawianie Różańca świętego można uzyskać codziennie odpust zupełny, przy spełnionych warunkach zwykłych.

Modlitwa Wypominkowa

W poniedziałek, 5 października, Msza święta o godzinie 18:00 w intencji osób, które po imieniu przedstawiamy w wypominkach.

Czytanie wypominek rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

Powstanie Warszawskie

Przed 76-ciu laty, w dniu 2 października 1944 roku Powstanie Warszawskie zostało zdławione. W poniedziałek, 5 października, po Mszy świętej o godzinie 19:00 zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji żołnierzy Powstania Warszawskiego oraz wspólną refleksję o Polsce i Polakach.

Akcja Katolicka

Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w poniedziałek, 5 października. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą o godzinie 19:00. To spotkanie jest obowiązkowym dla wszystkich liderów, prezesów i dyrektorów wszystkich grup i wspólnot parafialnych.

Klub AA „Muratornia”

We wtorek, 6 października, o godzinie 18:30, w Domu Parafialnym otwarte spotkanie Klubu AA „Muratornia”. Wszystkie osoby borykające się z alkoholem lub innymi używkami oraz cierpiący z powodu uzależnienia najbliższych zapraszamy na to spotkanie.

Katecheza Przedmałżeńska

Katecheza poprzedzająca przyjęcie Sakramentu Małżeństwa w najbliższą środę, 7 października, o godzinie 20:00, w Domu Parafialnym.

Katechezy Przedsakramentalne

Od października rozpoczęliśmy nowy cykl katechez do sakramentów: Bierzmowania oraz Pokuty i Eucharystii. Natomiast spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę, 4 października, po Mszy świętej o godzinie 18:00 w kościele.

Domowy Kościół

W naszej Parafii zawiązała się Wspólnota Domowego Kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie Domowego Kościoła, które odbędzie się w Domu Parafialnym, w najbliższą sobotę, 10 października, o godzinie 19:00.

Jerycho Różańcowe

W dniach 9–16 października trwać będziemy na adoracji i modlitwie w 8. Parafialnym Jerycho Różańcowym.

Plan dyżurów adoracyjnych Jerycho znajduje się w zakrystii. Prosimy wszystkich o wpisywanie się na adorację Jezusa Chrystusa i wspólną modlitwę z NMP Królową Różańca świętego

Parafialna Pięćdziesiątnica

W dniu 16 października br., biskup Rafał Markowski przez Sakrament Bierzmowania udzieli Ducha Świętego kilkunastu osobom naszej Parafii. Dzień zakończenia Jerycho Parafialnego jest jednocześnie dniem Parafialnej Pięćdziesiątnicy, czyli dniem otwarcia się i przyjęcia darów Ducha Świętego.

Wypominki

Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Prosimy o podawanie imion i nazwisk zmarłych, których chcemy zawierzyć modlitewnej pamięci Kościoła.

Katecheza do Chrztu Świętego

Katecheza na temat Chrztu św. dla rodziców dziecka i kandydatów na rodziców chrzestnych, w 3. sobotę miesiąca, czyli w dniu 17 października.

Kolekta

Dziękuję za ofiary złożone w dniu dzisiejszym, a przeznaczone na prace budowlane. Osoby, pragnące złożyć ofiary imienne proszę o przejście do Sali nr 5, do pani Teresy Czerwińskiej..

Warszawa, dnia 04 października 2020 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.