Ogłoszenia duszpasterskie  23. Niedziela Zwykła (04 września 2022 roku)

Nieszpory Eucharystyczne

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca okazujmy Bogu większą wdzięczność za Jezusa Chrystusa Jedynego Odkupiciela Człowieka stale i trwale obecnego w Sakramencie Eucharystii.

 

Wypominki

W poniedziałek, 05 września, pamiętamy w modlitwie o zmarłych, których zawierzyliśmy Kościołowi w wypominkach.

Msza święta wypominkowa o godzinie 18:00.

Czytanie wypominek rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

Ewidencja Parafialna

Witamy nowych mieszkańców osiedli mieszkaniowych Potok i Ruda. Jednocześnie osoby, które zamieszkały na Dolnym Marymoncie lub zamieniły mieszkanie prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.

Katecheza do Bierzmowania

Spotkanie dla dotychczasowych uczestników katechezy do Sakramentu Bierzmowania, w przyszłą niedzielę,11 września, po Mszy świętej o godzinie 18:00. Jednocześnie osoby po 18 roku życia, które nie przyjęły jeszcze darów Ducha Świętego w Sakramencie Bierzmowania proszę o zgłoszenie się osobiście do kancelarii ze świadectwem Chrztu Świętego.

Katecheza do Sakramentu Eucharystii

Rodziców naszej Parafii proszę o zgłoszenie swych dzieci na przygotowanie
do I Komunii Świętej. Zapisy na katechezę do Sakramentów Pokuty i Eucharystii trwać będą do końca września. Prosimy o zgłaszanie się z metryką Chrztu Świętego przyjętego przez dziecko.

Katecheza Przedsakramentalna

Od października rozpocznie się także nowy cykl katechez do sakramentów: Bierzmowania oraz Małżeństwa. Zapisy na te katechezy do końca września. Jednocześnie w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 17:00 prowadzone będą katechezy na temat Chrztu św. dla rodziców dziecka i kandydatów na rodziców chrzestnych. Zatem najbliższa katecheza chrzcielna w dniu 17 września.

Służba Ołtarza

Spotkanie ministrantów i lektorów w najbliższą sobotę, 10 września, po Mszy Świętej o godzinie 09:00. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do osobistego zaangażowania siebie i swych talentów, wrodzonych i nabytych, w posługę Bogu i Jego Kościołowi przy Ołtarzu i na chórze.

Kolekta

W dniu dzisiejszym comiesięczna zbiórka na prowadzone prace budowlane. Osoby pragnące złożyć imienne ofiary zapraszamy do sali nr. 4.

Warszawa, dnia 04 września 2022 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.