Ogłoszenia duszpasterskie – 2. Niedziela Zwykła (14.stycznia 2018 r.)

Nieszpory Niedzielne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy Psalmami w tłumaczeniu Franciszka Karpińskiego.

Nieszpory, czyli Wieczorna Modlitwa Kościoła w każdą niedzielę o godzinie 17:15.

14 stycznia 2018 – Nieszpory

Katecheza Przedsakramentalna

W środę, 17 stycznia, o godzinie 20:00, w Małej Kaplicy, katecheza do Sakramentu Małżeństwa. Natomiast w najbliższą sobotę, 20 stycznia, katecheza o Chrzcie świętym dla rodziców i rodziców chrzestnym, w Domu Parafialnym o godzinie 17:00.

Tydzień Modlitw o Jedność

We czwartek, 18 stycznia, rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Tydzień Modlitw o Jedność Kościoła Chrystusowego tradycyjnie kończy się Świętem Nawrócenia świętego Pawła w dniu 25 stycznia.

Wspólnota Krwi Chrystusa

Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza do wspólnej modlitwy w intencji Parafii w najbliższy czwartek, 18 stycznia, na Msze święta o godzinie 18:00

Duch Święty

Każdy III. czwartek miesiąca jest dniem naszej adoracji Trzeciej Osoby Boga w Trójcy Świętej Jedynego – Ducha Świętego, który jest Tchnieniem Ojca i Syna.W najbliższy czwartek Msza święta o godzinie 19:00 z formularza o Duchu Świętym. Po Mszy świętej nabożeństwo ku czci Ducha Świętego.

Apostolstwo Dobrej Śmierci

Msza święta w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz ich podopiecznych w tym miesiącu wyjątkowo w sobotę, 20 stycznia, o godzinie 09:00. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne w Domu Parafialnym.

Wizyta Duszpasterska

Trwa Wizyta Duszpasterska, podczas której w gronie rodziny odnawiamy przyrzeczenia Chrztu świętego, czyli wyrzekamy się grzechu, szatana i wszystkich spraw jego, a wyznajemy wiarę w Jedynego Boga w Trójcy Świętej. Wizyta Duszpasterska to również coroczny spis osobowy w Parafii. W tym tygodniu nawiedzać będziemy mieszkańców domów:

– poniedziałek…..15 stycznia.…………..Klaudyny 34;

– wtorek………….16 stycznia……………Klaudyny 30;

– środa……………17 stycznia……………Klaudyny 28;

– czwartek……….18 stycznia……………Klaudyny 18;

– piątek…….……..19 stycznia…..………Klaudyny 16;

– sobota………….20 stycznia………..…..Klaudyny 32;

W przyszłym tygodniu, poniedziałek, 22 stycznia, dom przy ulicy Klaudyny 14. Kolęda od poniedziałku do piątku rozpoczyna się od godz. 17:00; w soboty od godziny 12:00.

Warszawa, dnia 14 stycznia 2018 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.