Ogłoszenia duszpasterskie 2. Niedziela Bożego Narodzenia (02 stycznia 2022 roku)

Sakrament Pokuty

W dniu 8 stycznia, dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pana Jezusa w Sakramencie Eucharystii przystąpią po raz pierwszy do Sakramentu Pokuty i Pojednania, by przez sakramentalną spowiedź otrzymać łaskę uświęcającą i odzyskać stan miłości Boga i bliźniego. Bardzo proszę wszystkich o modlitwę i ofiarę w intencji dzieci i ich rodziców, by ważnie, skutecznie i godnie przyjęli akt Bożego Miłosierdzia w Sakramencie Pokuty.

Wizyta Duszpasterska

Od 4 stycznia wznawiamy wizytę duszpasterską rodzin w formie nadzwyczajnej.
W tym tygodniu po Boże błogosławieństwo przed oblicze boga w świątyni prosimy dla mieszkańców domów:

– wtorek….………04 stycznia………….…Klaudyny 16;

– środa…………..05 stycznia………….…Klaudyny 14;

– piątek…………..07 stycznia……..………Klaudyny 12.

W przyszłym tygodniu, poniedziałek, 10 stycznia, dom przy ulicy Klaudyny 6. Plan Wizyty Duszpasterskiej znajduje się na tablicy ogłoszeń przed kościołem i parafialnej stronie internetowej „gwiazdzista17.pl”.

Kolekta na inwestycje

Dziękuję za ofiary złożone w dniu dzisiejszym, a przeznaczone na prace budowlane. Osoby pragnące złożyć ofiary imienne proszę o przejście do pani Teresy Czerwińskiej do sali nr 5. Wszystkim ofiarodawcom składamy staropolskie „Bóg zapłać”.

Niedziela Eucharystyczna

Dziś pierwsza niedziela miesiąca i pierwsza niedziela nowego Roku Pańskiego 2022.

Z nadzieją klękamy przed Jezusem Chrystusem, Synem Bożym, trwale obecnym pośród nas w Sakramencie Eucharystii, oddając Mu siebie.

Nieszpory o Najświętszym Sakramencie dziś o godzinie 17:15.

 

Modlitwa za Zmarłych

W poniedziałek, 3 stycznia, Msza św. o godzinie 18:00 w intencji Zmarłych, których powierzyliśmy pamięci Kościoła w wypominkach.

Czytanie wypominek od godziny 17:00.

Akcja Katolicka

Comiesięczne spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w najbliższy poniedziałek, 3 stycznia, rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 19:00.

Spotkanie AA

Spotkanie parafialnego klubu AA „Muratornia we wtorek, 4 stycznia o godzinie 18:30 w Domu Parafialnym. Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy cierpią z powodu uzależnienia swoich najbliższych oraz wszystkich zniewolonych, którzy chcieliby odzyskać władzę nad sobą.

Comiesięczna Adoracja

W czwartek, 6 stycznia, po Mszy Świętej o godzinie 12:00 rozpocznie się adoracja wynagradzająca Najświętszego Sakramentu. Adoracja trwać będzie do godziny 18:00.

Msza Święta o godzinie 18:00 w intencji: o świętość dla kapłanów oraz o powołania na służbę Bogu i ludziom w Kościele.

Pierwszy Piątek Miesiąca

W piątek, 07 stycznia, nasz comiesięczny dzień zadośćuczynienia za popełnione grzechy przez przyjęcie Komunii Świętej Wynagradzającej według objawień św. Małgorzaty Alacogue.

Spowiedź rano na Mszy Świętej o godzinie 07:00 i 09:00. Popołudniu od godziny 15:00 do 21:00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego o godzinie 15:00.

Objawienie Pańskie

W czwartek, 6 stycznia, uroczystość Objawienia Pańskiego. Na pamiątkę pokłonu Trzech Króli błogosławimy kadzidło i kredę. Tradycyjnym darem naszej Parafii dla Króla Wszechświata jest miłość małżeńska, która jest cenniejsza nad złoto i drogocenne kamienie.

Na Mszy świętej o godzinie 12:00 razem z Jubilatami będziemy wspólnie Panu Bogu dziękować za Sakrament Małżeństwa i wszystkie małżeństwa naszej Parafii.

Msza święta o godzinie: 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00 i 20:00.

Warszawa, dnia 02 stycznia 2022 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.