Ogłoszenia duszpasterskie 12. Niedziela Zwykła (23 czerwca 2024 roku)

Nabożeństwa Czerwcowe

Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane jest codziennie: w niedziele o godzinie 17:15; w pozostałe dni tygodnia po Mszy świętej o godzinie 18:30.

Msza św. w Wakacje

Rozpoczęliśmy wakacje letnie. Od poniedziałku, 24 czerwca do 31 sierpnia włącznie Msza święta w dni powszednie sprawowana będzie o godzinie 7:00, 9:00 i 18:30; w niedziele porządek Mszy świętej bez zmian.

Męstwo i Miłość

Wszystkich ludzi woli dobra, a szczególnie rodziców i rodziców chrzestnych naszej Parafii, zapraszamy jutro, 24 czerwca, na godzinę 19:10 na wspólny Różaniec w intencji swoich dzieci, tak według krwi, jak według łaski, a które Bóg powierzył naszej osobistej odpowiedzialnej miłości.

 

Święci Piotr i Paweł

W sobotę, 29 czerwca, uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta jak w dzień powszedni.

W tym dniu możliwość uzyskania odpustu zupełnego dla osób posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez papieża lub biskupa pod warunkiem odmówienia „Wyznania wiary”.

Ewidencja Parafialna

Nowych mieszkańców osiedli mieszkaniowych Potok i Ruda bardzo serdecznie witamy w naszej Parafii. Jednocześnie osoby, które zamieszkały w naszej Parafii lub zamieniły mieszkanie prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej w celu formalnego zaistnienia w ewidencji parafialnej lub uaktualnienia jej.

Pielgrzymka Radio Maryja

W dniu 14 lipca Rodzina Radia Maryja po raz 33 pielgrzymuje do Narodowego Sanktuarium NMP Królowej Polski na Jasną Górę. Koszt 80 złotych. Wyjazd w dniu 14 lipca o godzinie 6:00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii do dnia 07 lipca. Szczegółowych informacji udziela pani Maria Cisak.

Pielgrzymka Piesza

Bardzo serdecznie proszę o uwzględnienie w planowaniu wakacyjnych doznań udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Piesze pielgrzymowanie to bardzo ambitna i pełna mądrości forma wykorzystania czasu naszego życia.

Pielgrzymka do Włoch

Dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami na pielgrzymkę do Włoch „Śladami wielkich Świętych”, która odbędzie się w dniach 07-14 września br. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z księdzem Maciejem.

Warszawa, dnia 23 czerwca 2024 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.