Ogłoszenia duszpasterskie 11. Niedziela Zwykła (16 czerwca 2024 roku)

Nabożeństwa Czerwcowe
Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane są codziennie :


w niedziele o godzinie 17:15;

w pozostałe dni tygodnia po Mszy świętej o godzinie 18:00.

 

 

Świętych Obcowanie

W świetle prawdy wiary o Świętych Obcowaniu, każdego 20 dnia miesiąca zwracamy się z prośbą do Świętego ojca Rafała Kalinowskiego o pamięć o nas przed obliczem Boga.

W czwartek, 20 czerwca, Msza święta o godzinie 09:00 z formularza o Świętym Rafale Kalinowskim, po Mszy świętej litania do Świętego.

Zakończenie Roku szkolnego
Dziękczynienie za wszystkie owoce, doświadczenia i wydarzenia Roku Szkolnego 2023/24 w najbliższy czwartek, 20 czerwca, na Mszy Świętej o godzinie 18:00.

Nauczycielom, wychowawcom i uczniom gratuluje wzrostu w mądrości i łaskach u Boga i ludzi osiągniętych przez wytrwałą pracę w mijającym Roku Szkolnym. Nadchodzące wakacje niech będą czasem odpoczynku i utrwalenia oraz korzystania ze zdobytej wiedzy.

Ewidencja Parafialna
Nowych mieszkańców osiedli mieszkaniowych Potok i Ruda bardzo serdecznie witamy w naszej Parafii. Jednocześnie osoby, małżeństwa i rodziny, które zamieszkały w naszej Parafii lub zamieniły mieszkanie prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej w celu formalnego zaistnienia w ewidencji parafialnej.

Święty Brat Albert .
W sobotę, 8 czerwca, rozpoczęliśmy Nowennę do Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, która trwa do dzisiejszej niedzieli, 16 czerwca, włącznie.

Jutro uroczystość Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, patrona naszej Parafii i naszej parafialnej Caritas. Jutro Msza Święta o godzinie 07:00, 09:00 i 18:00.

W poniedziałek nie będzie Mszy Świętej o godzinie 19:00.

Mszy Świętej w intencji Parafii przewodniczyć będzie ks. Jan Podczaski, kapłan wywodzący się z naszej Parafii, który w dniu 01 czerwca przyjął Sakrament Kapłaństwa. Po Mszy Świętej ks. Jan udzieli zgromadzonym apostolskiego błogosławieństwa. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich do udziału we wspólnym dziękczynieniu Bogu za dar obecności pośród nas świętego Brata Alberta oraz dar kapłaństwa księdza Jana Podczaskiego.

 Apostolstwo Dobrej Śmierci – 14 czerwca 2024 – foto

Msza Święta w intencjach parafialnej wspólnoty Apostolstwo Dobrej Śmierci oraz ich podopiecznych we wtorek, 18 czerwca, o godzinie 18:00. Spotkanie formacyjne w domu Parafialnym rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

 Warszawa, dnia 16 czerwca 2024 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.