Ogłoszenia duszpasterskie 10. Niedziela Zwykła; 06 czerwca 2021 roku

Nabożeństwa Czerwcowe

Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane są codziennie:

w niedziele o godzinie 17:15;

w pozostałe dni tygodnia po Mszy świętej o godzinie 18:00.

 

 

 

Wypominki

W poniedziałek, 7 czerwca, pamiętamy o tych, których zawierzyliśmy modlitewnej pamięci Kościoła w wypominkach.

Msza święta wypominkowa o godzinie 18:00.

Czytanie wypominek rozpocznie się o godzinie 17:00.

Akcja Katolicka

W najbliższy poniedziałek, Mszą Świętą o godzinie 19:00 rozpocznie się spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

Święty Brat Albert

W dniu 17 czerwca wspominamy świętego Brata Alberta Chmielowskiego, patrona naszej Parafii. Od wtorku, 8 czerwca, rozpoczniemy Nowennę do Świętego Brata Alberta. Kolejne dni Nowenny codziennie po Mszy świętej o godzinie 09:00 i 18:00

 

Oktawa Bożego Ciała

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości Bożego Ciała składam staropolskie „Bóg Zapłać”. W czasie oktawy Bożego Ciała, do czwartku, 10 czerwca, Nieszpory Eucharystyczne w dni powszednie po Mszy Świętej o godzinie 18:00, w niedzielę o godzinie 17:15. Na zakończenie Oktawy Uroczystości Bożego Ciała w najbliższy czwartek poświęcenie wianków z pierwocin ziół i kwiatów po każdej Mszy świętej.

Najświętsze Serce Boże

W piątek 11 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Msza Święta jak w dzień powszedni.

Zróbmy jednak wszystko, co w naszej mocy, aby uczestniczyć w tym dniu we Mszy Świętej i razem z całym Kościołem Chrystusowym w Polsce odnowić swoje poświęcenie Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

Porządek Mszy Świętej

Powróciliśmy do zwyczajnego porządku sprawowania Mszy świętej w niedziele; Msza święta jest sprawowana o godzinie: 07:30, 09:00, 10:30; 12:00, 18:00 i 20:00.

Kolekta

Dziękujemy za ofiary składane w dniu dzisiejszym na Mszy świętej, a przeznaczone na prowadzone prace budowlane. Osoby pragnące złożyć imienne ofiary proszę o przejście do pani Teresy Czerwińskiej do sali nr 5.

Warszawa, 06 czerwca 2021 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.