Ogłoszenia duszpasterskie 03. Niedziela Wielkanocna (14 kwietnia 2024 roku)

Nieszpory

 

Świętych Obcowanie

Zapraszamy do osobistego doświadczania skutecznej obecności naszych Świętych Patronów przez wspólną modlitwę ze Świętymi w środę, 17 kwietnia, po Mszy Świętej godzinie 09:00 Litania do Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, w sobotę zaś, 20 kwietnia na Mszy Świętej po Mszy Świętej o godzinie 18:00 Litania do Świętego Ojca Rafała Kalinowskiego. Zachęcam wszystkich do zadzierzgnięcia bliższej i głębszej zażyłości z naszymi Patronami w Niebie.

Miasto Cudu Eucharystycznego

W najbliższą sobotę, 20 kwietnia br., dzieci wraz ze swymi rodzicami, którzy przygotowują się do przyjęci Najświętszego Sakramentu Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa pielgrzymują do Sokółki, miejsca Cudu Eucharystycznego. Wszystkich zainteresowanych pielgrzymką do Sokółki prosimy o zgłaszanie swego udziału w zakrystii. Przewidywany koszt wyjazdu ok. 50 złotych. Wyjazd w sobotę o godzinie 06:30. Powrót przewidywany jest na godzinę 17:00

Śladami Wielkich Świętych

Serdeczne zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch „Śladami wielkich Świętych”. Termin pielgrzymki 7-14 września br. Szczegółowe informacje o pielgrzymce i zapisy u księdza Macieja.

Kolonie Letnie

W czasie wakacji letnich, w dniach 22-29 czerwca, odbędą się kolonie letnie w górach dla dzieci i młodzieży z naszej Parafii. Zapisy w najbliższy piątek w kancelarii parafialnej. Rodziców zainteresowanych tymi koloniami dla swych dzieci prosimy o bezpośredni kontakt z księdzem Krzysztofem.

Męstwo i Miłość

Wszystkich mężczyzn naszej Parafii, dojrzałych i dojrze-wających.

Zapraszamy jutro, 15 kwietnia, na godzinę 19:40 na wspólny Różaniec w intencji niewiast, które Bóg powierzył naszej mężnej i odpowiedzialnej i miłości.

 

 

Apostolstwo Dobrej Śmierci

We wtorek, 16 kwietnia, Msza Święta o godzinie 18:00 ofiarowana Bogu w intencji wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz ich podopiecznych. Spotkanie formacyjne w Domu Parafialnym o godzinie 17:00.

Warszawa, dnia 14 kwietnia 2024 roku

Bez komentarzy.

Komentowanie jest wyłączone w całym serwisie.